Slapukų politika

MEGARUS.EU > Slapukų politika

Slapukų politika

Ši slapukų politika aprašo, kaip naudojame slapukus ir kitas technologijas, kad rinktume ir naudotume informaciją apie jūsų veiksmus mūsų svetainėje. Ši informacija gali būti naudojama siekiant pagerinti mūsų paslaugas ir patirtį, kurią teikiame jums kaip lankytojams.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedidelės tekstinės bylos, kurios yra saugomos jūsų įrenginyje, kai lankotės svetainėje. Šios bylos leidžia mūsų svetainei atpažinti jūsų įrenginį ir prisiminti informaciją apie jūsų ankstesnius apsilankymus. Slapukai taip pat gali būti naudojami, kad galėtume sekti jūsų veiksmus mūsų svetainėje, kad galėtume suprasti, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, ir kad galėtume pagerinti mūsų paslaugas ir patirtį.

Kokios rūšies slapukai naudojami?

Mes naudojame dviejų rūšių slapukus: sesijos slapukus ir pastovius slapukus. Sesijos slapukai yra laikomi tik tol, kol lankotės mūsų svetainėje, o pastovūs slapukai yra saugomi ilgesniam laikui arba iki tol, kol juos pašalinsite.

Mes taip pat naudojame trečiųjų šalių slapukus, kurie yra saugomi kitose svetainėse ir kurie gali būti naudojami siekiant rinkti informaciją apie jūsų veiksmus mūsų svetainėje.

Kaip galite valdyti slapukus?

Jūs galite valdyti slapukus, kuriuos mes naudojame, nustatydami savo naršyklės nustatymus. Nustatę savo naršyklės nustatymus, jūs galite blokuoti arba ištrinti slapukus, kurie yra saugomi jūsų įrenginyje.

Tačiau, jeigu jūs blokuojate arba ištrinate slapukus, tam tikros mūsų svetainės funkcijos gali būti nepasiekiamos jums, o patirtis naudojantis mūsų svetaine gali būti mažiau patogu.

Išversti »
Cookie Consent with Real Cookie Banner